Daily Metal Fest або як клуб MonteRay принижує та не поважає Артистів

Daily Metal Fest або як клуб MonteRay принижує та не поважає Артистів

- in Reviews
 
 
  

Оновлено 26-09-2018

Єдина стаття рідною мовою на нашому міжнародному порталі. Чому? Тому що MonteRay club (Київ) принижує та не має поваги до Артистів, які виступають на їх сцені, більшість людей про це (не тільки про це, а взагалі про все) мовчать, а від того, що, зазвичай, наші люди звикли “мовчати” – маємо і “рівень” і “комфорт” життя в Україні. В кінці цього звіту детальна інформація про те – що ж сталось під час проведення Daily Metal Female Fronted Fest 22 Вересня 2018 року. Поширюйте інформацію, не будьте байдужими до музичного життя нашої країни. Англомовна версія буде опублікована впродовж наступного тижня.

Прошу вибачення, але перший гурт я практично пропустив, на користь спілкування з драмером Полинового Поля (й інших хороших гуртів). Але пару слів про гурт NOVI сказати зможу. Фактично, це досить популярний зараз у країні україномовний рок з трохи перевантаженими гітарами, ліричний і якісний, що не дивно, адже в складі помічені учасники найвідомішого в Україні пауер-метал гурту Sunrise, а саме вокаліст за барабанною установкою (!) і клавішниця власне за клавішними та на вокалі.

Другою виступала Miss Key. Дівчина чудово і емоційно виконувала на піаніно кавери на різні рок і метал команди від Radiohead до Amon Amarth. Після кількох композицій до неї приєднався вокаліст (що дещо вибивалося з концепції сейшену, але співав добре) і дуже душевно виконав кілька класичних хітів. Треба відзначити, що Катерина, вона ж Miss Key, раніше грала в декількох відомих українських метал командах, а після переїзду на ПМП до Німеччини заснувала свій проект, який заслуговує пильної уваги! Катерина вже виступала разом із деякими зірками німецької shwarz scene, а після того, як виклала на свій ютуб канал кавер на Satyricon, отримала пропозицію участі в концертному складі команди (правда відмовилася).

Наступними були гості з Білорусі – Mission Jupiter. ДУЖЕ професійно зіграна, професійно аранжована і професійно подана зі сцени музика. Стилістично – це прог, напевно все таки прог-рок, з сильними елементами джазу, металу, дабстепу, ска та напевно чогось ще, чого я не ідентифікував. Мені тут навіть згадалися їх співвітчизники Serdce, які грають настільки ж неймовірну і високопрофесійну музику, тільки на базі death metal.

Дуже харизматичною була вокалістка (та й, чорт забирай, красива), музиканти теж запалювали по повній, у тому числі і саксофоніст. І нехай прог – взагалі не моя чашка чаю, але коли в кінці композиції стали важчими, стало явно веселіше. Залік! Живе Білорусь!

Ще одні гості, на цей раз з Польщі, гурт White Highway, видали дійсно олдскульний олдскул! Потужний хард-н-хеві прямо з 80-х! Про вокалістку варто сказати окремо. Баришня  виглядає просто як молода Доро Пеш! Як зовні, так і макіяжем, одягом і поведінкою просто кричить: «Та я ж майже Доро, нічим же не гірша!». І дійсно, не гірша! Вокал і подача були такими, що натовп запалився! Спасибі тобі, польська «запальничка»! Єдине, що хлопцям не завадив би довгий хаєр, бо стриженими грати таку музику – не олдскульно! Але це я так, прискіпуюсь, не ображайтеся, хлопці.

Наступними були без перебільшення зірки вечора! Відома як в метал, так і в готик колах українська банда Aghiazma. Чорти реально віджигають! Жодного разу їх до цього не бачив, але зайшов виступ просто на «ура»! Відривалися на сцені всі, особливо варто відзначити вокалістку, яка використовує як чистий вокал, так і крик, і лідера гурту – гітариста Ігоря Черепанова (який так само є організатором різних концертних подій). Виглядав він схожим на Роберта Сміта (The Cure), дико скакав на сцені, розповідав матюкливі віршики, а трохи пізніше гурт замутив перформанс із запрошеною танцюристкою, а під час якого Ігор грав на терменвоксі! Було цікаво, адже я до цього терменвокса наживо не чув, а тим більше не чув його у метал команд. Під час їх виступу був і мош, і сьорклпіт. Дуже круто!

Передостанніми виступала команда Azathoth Circle. Багато про неї чув, і назва кльова, я  і сам дуже цікавлюся «міфами Ктулху», але до цього гурт не чув. Можливо це й на краще. Гурт нагадав більш дешеву копію Jinjer, нехай і з великим ухилом в прог, а не біт, утім… Так, грають музиканти гідно, і жіночий вокал (чистий і гроул) – це круто і модно, але от не заходить взагалі – нудно. Ще порадив би вокалістці попрацювати над поведінкою, дуже багато недоречного тексту, як між піснями, так і в них. Нахера? Коротше, Ктулху не розбудили.

І, finally! Гурт, який я чекав, – Полинове Поле. Слухаю їх музику з самого першого демо (близько 10-ти років виходить). Мені дуже подобаються їх україномовна лірика, дуже добре написана і яка добре відтіняє їх думову меланхолію. Гурт використовує вокальний прийом “красуня і чудовисько”, який вже став класичним, і це добре їм підходить. На подив бадьора музика (як для думу звичайно), мелодійна і чіпляюча, а одна з пісень живою подачею, з ноткою блек-металу дуже нагадала про гурт Tristania, їх кращого періоду. І ось, коли, здавалося б все, гурт Полинове Поле оголошує свою останню пісню, починає її грати, раптово завіси закриваються прямо перед очманівшими глядачами, і, я впевнений, не менш охрініваючим гуртом. Гурт все ще продовжує грати, можливо думаючи, що якась технічна неполадка, але ні, звук прибирають і все! Завіса (яка в прямому сенсі вже закрита)! Всі реально в ах@ї: “Як? Хто? Нах@я?” Ніхто нічого не розуміє. Я заходжу в гримерку, бачу, що організатори кудись біжать, всі в милі і невіданні, гурт Полинове Поле просто в шоці! Загалом, поки організатори бігали і намагалися зрозуміти, що трапилося, мені довелося Полинове Поле відпаювати пивом власного варіння.

А сталося власне ось що: в цьому клубі мала ще проходити нічна дискотека (або ще щось таке – пофіг), і дирекція клубу поклала на металістів х@й, сказавши, що мовляв час ви затягнули і тому терміново валіть нах@й. Організатори намагалися з клубом домовитися по-людськи, але мабуть там працюють не люди, а “агенти кремля”, яким на людей глибоко наср@ти! Так і не домовилися. Людей по суті просто викинули з клубу! Суворий, бл@дь, бізнес по-українськи! При всьому тому, що за оренду клубу господарі деруть вельми чималу суму, що не мала навіть за європейськими мірками, але при цьому дозволяють собі ставитися до людей як до худоби. Навіть при наявності факту затягнутого часу – неможна відключати гурт на половині пісні, можна було це зробити хоча б між піснями.

Офіційна позиція представників клубу – (https://www.facebook.com/antichristmag/posts/2023959697660856)

А організаторам –  вчитися на своїх помилках і робити висновки. Ну і респект, за те, що намагалися зробити все можливе, щоб гідно завершити цей вечір. Гурту Полинове Поле бажаю не хвилюватись! Ваші кращі виступи, безперечно, ще попереду, і ви ще багато дуп надерете на сцені!!!

Велике дякую за акредитацію Дмитру і Сандрі, і Олександру Максимову за можливість потрапити на сейшн!

Додатково, слово організаторам івенту –

https://www.facebook.com/events/863084853888069/permalink/933202063543014/

#####
If you really would like to support Antichrist, you can just Share our article.
You can also support Antichrist by sending a couple bucks to cover some webhosting expenses.
=>> PayPal